Neden Özel Franke Servis Hizmeti Almalısınız?

Bulaşık makinesi; hiç şüphesiz dünyanın en faydalı icatlarından birisi! Akşam yemeğinin ardından sayısız tabağı, bardağı ve aklınıza gelebilecek her araç gereci ellerinizle yıkamak zorunda kalmazsınız. Franke; birbirinden kaliteli bulaşık makinesi ve buzdolabı modelleri ile dikkat çekiyor. Buna ek olarak, Özel Beyoğlu Franke Servisi ile tüketicilerin yaşamış olduğu arızalara müdahale ediyor.

Neden Franke Servis İstanbul?

Franke marka bulaşık makinenizin günün birinde su almadığını görebilirsiniz. Ayrıca, deterjanın çözünmeden olduğu gibi kalması da farklı bir sorun olarak dikkat çeker. Bu noktada, herhangi bir bilginiz olmadığı takdirde hiçbir şey yapmamalı ve Franke servis İstanbul ile temas kurmalısınız.

Bulaşık makinesinin su giriş valfinin bozulmaması; makinenin su almamasına neden olur. Bu noktada, su almayan bir bulaşık makinesi ile karşılaştıysanız ilk olarak su giriş valfini kontrol etmelisiniz. Buna ek olarak, pompa motorunun arızalanması da mümkün olabilir. Makinedeki suyu boşaltmakla yükümlü olan pompa motoru; kısa devre yaptığında veya herhangi bir sebeple arıza verdiğinde bulaşık makinesinin su almadığına şahitlik edebilirsiniz. Sonuç olarak, buzdolabınızın parçaları ile ilgili bir arıza varsa yanlış bir şey yapmamak adına Franke servis İstanbul desteği almalısınız.

Bulaşık makinenizde suyla ilgili bir arıza varsa emniyet sivicini kontrol etmelisiniz. Her modelde emniyet sivici olmayabilir. Fakat, bu parçanın olduğu modellerde emniyet sivicinin bozulmasından dolayı su almama sorunu yaşanabilir. Franke servis İstanbul; parça değişiminde de size yardımcı olacaktır.

Be first to comment