Goldstar Servis İzmir

İzmir gerçekten harika bir şehir ve bu şehrin insanları da bir o kadar güzel. Bu güzel insanlara beklentilerinin çok daha üstünde servis hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Sıranda olanı her firma sunuyor ve bir de bunu yüksek rakamlar ile yaparak servis sektörünü de daha sorunlu hale getiriyor ancak bizim niyetimiz bu kara lekeyi temizlemek ve insanlara aradıkları kaliteyi daha ucuza ve daha hızlı bir şekilde sunarak sektörü de daha iyi noktalara taşımaktır. Özel Goldstar Servis İzmir adresi olarak tek amacımız budur ve yıllardır emin adımlarla bu hedef doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz.

Özel Goldstar Servis İzmir firması, 0850 495 51 51 numaralı telefon ile gün içerisinde sizlere teknik destek hizmeti de sunuyor ve ücretsiz olarak sunulan bu hizmetler ile birlikte kullanıcıların merak ettiği sorular da hızlı bir şekilde yanıt buluyor. İnsanlar, ürünler ve servis hizmetleri hakkında anlık bilgi sahibi olmak istiyor ve bizler de bu isteklerine yanıt verdiğimizi düşünüyoruz. Aynı gün servis hizmeti ayrıcalığı sunan firmamız, ürünlerinizin takibini de kusursuz bir şekilde yapıyor. Sorunu en kısa sürede çözeceğimizin garantisini veriyoruz. Garanti demişken, servis hizmetlerimizde 1 yıl parça garantisi de yine sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan bir tanesidir ve ürünleriniz bu süre zarfında ekibimizin koruması altına giriyor demek de daha doğru olacaktır.

2 Comments

 • Cevapla Ağustos 4, 2017

  Erol Ozakcan

  Sayin ilgili , Ben Goldstar buz dolabi kullaniyorum . Sebzelerde olan erken bozulma sebebiyle dolabi fisten cekip bekledikten sonra icini temizledik. Iki gundur istenilen sogukluga ulasamadi . Ve on digital panelinde ” Neuro Fuzzy ” yaziyor . Ne yapabilirim yardimci olurmusunuz .
  Iyi calismalar
  Erol Ozakcan .

  • Cevapla Ağustos 4, 2017

   admin

   Merhaba Erol bey, buradan maalesef teknik olarak bir bilgi veremiyoruz. Dilerseniz çağrı merkezinden bir servis talebi oluşturun. Teknisyen arkadaşlarımız gelip buzdolabınızı inceleyerek sizi bilgilendirsin.

   İyi günler.

Leave a Reply