Ataşehir Demirdöküm Teknik Servisi

Teknoloji doğru ve yerinde kullanıldığı zaman bizlere sağladığı fayda inanılmaz boyutlara ulaşabiliyor. Her şeyde olduğu gibi teknolojik ürünler de zaman zaman bizlere problemler çıkarabiliyor. Düzenli bakım ve ilgi istedikleri su götürmez bir gerçek. Periyodik olarak gerçekleştirilen bakım ve onarımlar kullandığınız ürünün ömrünü uzatır ve ilk günkü performansını yakalamasına yardımcı olur.

Ataşehir Demirdöküm Servis olarak yıllardır servis sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Alanında uzman ve profesyonel bir ekiple hareket ediyoruz.

Özellikle kullanıcıların hassas olduğu yedek parça değişimi noktasında 1 yıl parça garantisini sizlere sunuyoruz. 7 gün 24 saat güler yüzlü ve profesyonel hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak günün her saati bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kalitenin Adresi: Özel İstanbul Demirdöküm Servisi


Yaygın servis ağımız ve gezici ekiplerimiz sayesinde bizleri aradıktan sonra sizlere ulaşmamız kısa sürede gerçekleşecektir.
Gezici ekiplerimizle sürekli iletişim halindeyiz ve sizlere en yakın ekibimizi arıza kaydından hemen sonra sizlere yönlendiriyoruz.

Be first to comment