Fatih Ferroli Kombi Servis Merkezi

Uzun senelerden beridir İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Ferroli Servis Fatih, kombi teknik servisi sektöründe hizmet veren işini en doğru ve kaliteli bir şekilde yapan bir firmadır. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda işinin ehli bir kadroya sahip olan Ferroli Servis, her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli Ferroli kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için onarımda kullanılan tüm ekipmanların ve yedek parça değişiminde kullanılan tüm yedek parçaların birinci sınıf kalitede olmasına özellikle dikkat eder. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da müşteri dostu olduğunu her fırsatta göstermektedir.

Ferroli Servis Fatih
Ferroli Servis Fatih

Var olma amacı siz değerli Ferroli marka kombi kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmak olan Ferroli Servis İstanbul; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahalede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız.

Ferroli Servis merkezine 444 78 56 numaralı telefondan ulaşıp, arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla kombinizi edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder ve kurulumunu yapar.

Kaliteli bir hizmet deneyimi için Ferroli Servis merkezini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla Ferroli Servis sizlere hizmet vermeye daima hazır.

Be first to comment